червня 30, 2013

Зустріч Дарницької районної організації ВО «Свобода» на вулиці Бориспільській.

     28 червня об 19:00 по вулиці Бориспільська відбулася зустріч представників Дарницької районної організації з активними мешканцями району. Сама зустріч проходила навпроти фармацевтичної фірми «ДАРНИЦЯ», біля одного з житлових будинків, і викликала здивовані погляди жителів мікрорайону, адже вони таке бачать зазвичай лише перед виборами. Послухати і задати питання зібралося близько десятка людей, проте їх кількість змінювалася в залежності від напруженості розмови. Головним оратором цього заходу був член партії від Дарницької районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Іван Ярема, який є головою осередку цього мікрорайону.

     Іван Ярема розповідав про нинішню ситуацію в парламенті та можливості боротьби за справедливість. Вже в котре прозвучало, що законопроекти, що подає у Верховній Раді України Всеукраїнське об’єднання «Свобода», не хоче розглядати провладна більшість. «Безліч підготованих законопроектів не хочуть передавати на слухання. Нашим депутатам грубо не дають можливості виконувати свій прямий обов’язок, а саме законотворчий». Ярема також зауважив, що боротьба триває не лише у ВР, але й на вулицях столиці та інших міст України, адже банда донецької «гопоти» захватила усю країну і «дєрєбанить» її з усіх усюд. 

     Відповідаючи на запитання мешканців щодо важливості вступу до ЄС, була піднята тема армії і примусового воювання у гарячих точках. Іван Ярема заспокоїв мешканців, запевнивши у тому, що примусово українців ніколи не будуть відсилати на війну, таке можливе лише за умови контракту. Впродовж того як люди отримували відповіді по суті заданих болючих питань ситуація і розуміння людей стали більш спокійними і виваженими.

      Вся зустріч тривала більше години, і в результаті осередок Івана Яреми поповнився кількома прихильниками. Всупереч всьому, Всеукраїнське об’єднання «Свобода» працює як політична партія завжди і доносить свою ідеологію до людей.

Інформацію підготувала Ірина Бондар.

Лічильник