липня 27, 2013

Збори Дарницької районної організації ВО “Свобода” 25 липня 2013 року

Збори Дарницької районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

            25 липня 2013 року відбулись чергові Загальні збори Дарницької районної організації ВО “Свобода”. Зустріч, як і зазвичай, проходила в Будинку культури “Дніпро” по вулиці Бориспільська 10, для всіх вхід був вільний. Порівнюючи з попередніми зборами, цього разу серед присутніх можна було зустріти незнайомі обличчя, особливо молоді люди почали цікавитися і приєднуватися до ВО “Свобода”, що не може не радувати нас. Зі звітом про діяльність районної організації виступив Володимир Бохняк. Він наголосив, що районна організація брала участь в усіх заходах, що проводилися ВО “Свобода”, це, зокрема, відзначення роковин Конотопської битви, вшанування героїв УПА та фестиваль повстанської пісні “Яворина”, це і акції проти свавілля міліції. Були також проведені п’ять зустрічей з громадою Дарниці, після яких у ВО “Свобода” з’явилося багато прихильників.

            Питання політичної ситуації окреслив заступник голови з ідеологічних питань Віктор Бакула. У своєму виступі він зазначив: Останнім часом сталися важливі події в житті України. Головними серед них була низка спротивів громадян України свавіллю міліції. Одним з перших гучних процесів був спротив проти безкарності працівників міліції, винних у зґвалтуванні, що відбулося у Врадіївці. Український народ показав свою позицію, свою силу і свою волю щодо протидії злочинам, що вчиняються працівниками міліції, та їх безкарності. Після низки гучних протистоянь, в районних управліннях міліції були проведені наради, де були підняті старі радянські схеми евакуації та схеми оборони райвідділків. Тобто, люди, які мали б нас захищати, вони готуються воювати проти людей. Це ще раз говорить про те, що насправді, наш стан – це є стан окупації. Теперішня влада, що має вплив на прийняття рішень на всіх рівнях, не асоціює себе з українським народом. І вона робить все, щоб українська нація була безвольною масою, якою легко керувати. І, звичайно ж, українського народу вони бояться. На внутрішніх форумах працівників МВС вже пролунало кілька яскравих закликів, що розкривають антиукраїнську суть сучасної міліції, дослівно: ” И не смотреть старики или женщины, или они нас или мы их! ” Не дивлячись, що залишились окремі порядні працівники міліції, це не змінює систему в цілому. Чільники так званих “силових структур” мають на своїх столах портрети колишніх енкаведистів та емгебістів. І вони продовжують традиції ненависті до всього українського. В наших силах це змінити. Теперішні “силові структури” потребують повного перезавантаження.

            У Сеймі Польщі було зареєстровано проект постанови про визнання ОУН та УПА «злочинними організаціями, які вчинили геноцид польського населення “східних кресів” 1939–1947 років». Всі ми мали надію, що польський сейм буде виходити з міркувань дипломатичної доцільності, але цього не сталося. На початку липня польський сейм все ж таки приймає постанову з цього питання. “Свобода” одразу, відкрито висловила свою позицію. Юрій Сиротюк зробив заяву : “Наша позиція – цивілізована відповідь, політична відповідь. Очевидно, що наступного року Україна має докласти зусиль, щоб гідно вшанувати пам’ять українців, масово замучених на Холмщині в 1944 році. Ю. Сиротюк зауважив, що за останні два місяці сейм, польські політики цілеспрямовано зруйнували 20 років політики добросусідства. Своє невдоволення стосовно вчинку 148 народних депутатів з Партії регіонів та КПУ, які написали звернення до президента та сейму Польщі визнати події на Волині геноцидом польського народу, міг висловити кожен з присутніх. Враховуючи такі дії з боку народних депутатів України, їх було розцінено як державну зраду.

            Зараз, в переддень чергової річниці Хрещення Русі відбувається показне латання доріг, що присвячене приїзду  Путіна та Гундяєва до України. Ці події ще раз розкривають прив’язаність так званої української “еліти” та вказують на їхній вибір вектору. Ми не можемо погодитися з цим вектором.

            За сукупністю всіх цих подій ми можемо зробити висновок, наскільки категоричний, настільки ж і правильний. Українська нація має згуртовуватися та організовуватися, щоб протистояти антиукраїнським тенденціям.

            Наступний доповідач, Денис Лупачов згадав про проблеми українських сіл. Він зокрема зазначив: В Україні, а особливо в українських селах панує бідність. Сучасними панами стали судді, прокурори, голови сільських рад. В той час коли простий селянин працює цілими днями щоб прожити, і отримує мізерні доходи, суддя, чи голова сільради працює по 3 години в день і отримує 20 тисяч на місяць, та ще й дозволяє собі вимагати гроші в селянина за вирішення його питань. Ця невідповідність між ними дуже разюча, і б’є по стану сільського населення.

            Як і завжди збори Дарницької районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” закінчилися урочистим виконанням гімну. “Свобода” завжди готова вітати українців, які готові боротися за честь, за славу, за народ!!! Слава Україні!

Матеріал підготували Олексій Карпелюк та Ірина Бондар.

Лічильник