червня 21, 2013

Відбулися загальні збори Дарницької районної організації ВО “Свобода”

Збори Дарницької районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

20 червня в будинку культури “Дніпро” відбулися відкриті загальні збори Дарницької районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Збори очолили заступник голови Дарницької районної організації Володимир Бохняк та голова секретаріату Денис Лупачов. На відміну від більшості попередніх зборів, основна увага на цих зборах приділялася прямому спілкуванню з партійцями та прихильниками партії. Новий підхід до проведення зустрічей цілком виправдав себе. Слід окремо зауважити, що прихильників у “Свободи” стає дедалі більше, а, отже, і запитань з’являється більше, вони стають гострішими та більш злободенними. І це не дивно, адже зустрічі зі “Свободою”, для більшості українців – це чи не єдина можливість почути актуальну інформацію, що не пройшла через фільтр провладної пропаганди.

   На зборах окреслили коло головних проблем, що найбільш турбують громаду. Чіткість позиції “Свободи” з цих питань зафіксована у “Програмі захисту українців”.

   Одним з найбільш важливих було питання взаємодії між опозиційними силами. “Свобода” та інші  опозиційні партії утворили три сильних колони, кожна з яких має значну підтримку виборців. І сьогодні, аналізуючи події у Верховній раді, можна побачити, що цей підхід повністю себе виправдав. Ми усі разом ідемо до однієї мети – зміни діючої влади. А “Свобода” чітко наголошує, що це потрібно для здійснення головної мети – побудови могутньої Української держави на засадах соціальної та національної справедливості.

   Серед інших питань, поставлених керівництву Дарницької районної організації – шляхи вирішення транспортних проблем, питання закриття хлібзаводів та звільнення їх робітників, питання про проведення київських виборів.

   Керівництво відповіло на ці та інші питання, а також наголосило, що партійці приділяють більшу частину свого вільного часу партійній роботі, працюючи на громадських засадах. Адже чітка ідеологічна основа партії – соціальний націоналізм поділяється партійцями та прихильниками, і ми, спільними зусиллями працюємо над тим щоб змінити все на користь українців.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” запрошує усіх небайдужих, що поділяють програмові засади нашої партії до співпраці.

Інформацію підготував Олексій Карпелюк.

Лічильник