червня 12, 2013

ЗАГРОЗИ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Оце я дізнався що у Франції дозволено одностатеві шлюби.

Перемога демократії і толерантності. Демонстрації, що проводились християнами, мусульманами і представниками правих партій до уваги не брались. Сенат дав дозвіл одружуватись чоловіків з чоловіками, жінок – з жінками і всиновлювати цим парам чужих дітей, бо природа їм такої можливості не дає. Соціалісти перемогли і виконують свої обіцянки. Тепер нема батька з мамою, а є родич №1 і №2. Як лікар, я до всього звик, нічого надзвичайного нема, моя такса (собака, а не гонорар) в певні моменти терлась до моєї ноги; я прочитав про пінгвінів гомосексуалістів, а в  тюрмах  це явище дотепер існує. За статистикою близько трьох відсотків осіб чоловічої (і жіночої) статі мають психічні відхилення, що виявляються у схильності до собі подібних і цей відсоток завжди зберігається. Але природа справедлива, і ці особи не дають потомство. Серед людей з’явились моральні заборони – згадайте міста Содом і Гоморру, які знищив Бог. Заборона на гомосексуальні відносини поширена в мусульманських країнах і серед християн, такі ж заборони діяли в тоталітарних державах – радянському союзі і в націонал-соціалістичній Німеччині..

Виникає питання – «Чому?». Ліберали стверджують, що кожен має право підставляти свій зад туди, куди хочеться. «Мій зад – що хочу, те з ним і роблю» (так казала акторка Фаїна Раневська).  

Мій покійний батько з тридцять років тому – коли я, 16 річний демократ –доводив – що нічого нема поганого в гомосексуалізмі – підскакував і кричав не своїм голосом і звинувачував мене в дебілізмі і кретинізмі. Суть його заперечень була така – самі по собі гомосексуалісти небезпеки не представляють, але вони заставляють дітей ставати фізіологічними збоченцями. І ці діти створюють покоління збоченців. Зараз, я зрозумів, що батько був правий.

Простіше кажучи, для хлопчиків віком 7-15 років,  коли виробляється  сексуальний інстинкт, виникає питання –  куди запихувати свою пісю – тьоті в пісю чи дяді в попу. Відчуття однакові, тільки потім цей хлопчик буде шукати або тьоть, або дядь. В першому випадку він одружиться і створить сім’ю з дітьми, або одружиться з дядею і буде всиновлювати чужих дітей і виховувати таких самих збоченців.

Я проти того, щоб сексуальна орієнтація перетворювалась  на засіб пропаганди чи відвертої демонстрації  своїх уподобань, нав’язування свого способу життя іншим, в т.ч. шляхом проведення гей-парадів, реклами на  телебаченні і радіо, чи інших публічних акцій серед людей, які не поділяють чи не сприймають таких поглядів і цінностей.

Пропаганда гей-культури веде до занепаду громади, демографічної кризи і розкладу суспільства.

 

Гаврилюк Сергій.

Заслужений лікар України.

Лічильник