червня 9, 2013

Волейбольний турнір на честь ГЕРОЇВ НАЦІЇ

PIC000335

9 червня 2013 Дарницька районна організація Всеукраїнського обєднання «Свобода» провела  волейбольний турнір на кубок «Героїв Нації». Волейбольний турнір в парку Партизанської Слави став традиційним, адже проводиться він уже вчетверте.

Ініціатором та натхненником вже традиційного спортивного свята є член Дарницької районної організації ВО «Свобода» Георгій Майстер.

Перед початком заходу активісти ВО «Свобода» провели благоустрій території на якій проводився захід.

В урочистому відкритті заходу взяв участь член політради Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Руслан Андрійко. У вітальному слові, він зокрема наголосив, що турнір проходить під гаслом  “Спорт, Здоров’я, Націоналізм”, а ВО «Свобода» всіляко вітає та пропагує здоровий спосіб життя.

В турнірі взяли участь 3 команди: “Партизан”, “Свобода” та “Невідомі”. Першу гру Свобода виграла у “Партизана” 2:1. Другу гру “Невідомі” виграли у “Свободи” також з рахунком 2:1, а у третій – “Невідомі” поступилися “Партизану” з тим самим рахунком. Таким чином, усі команди набрали однакову кількість балів. На нараді старійшин було вирішено: перше місце не віддавати жодній команді – цього року перемогла дружба. Кубок залишається на наступний рік. Всі учасники були нагороджені цінними подарунками. Голова секретаріату Дарницької районної організації ВО «Свобода» Денис Лупачов та ініціатор турніру Георгій Майстер вручили кожному з учасників змагань книгу «Крути» Збірка у пам’ять героїв Крут, партійну символіку, грамоти та подяки. Окремо, в кожній команді, відзначили кращого гравця.

Впродовж всього заходу всі бажаючи мали можливість взяти участь у культурно-інформаційих заходах: послухати повстанських пісень, почути відповіді керівництва Київської міської організації ВО «Свобода» на запитання щодо діяльності партії, отримати примірник партійного часопису.

Завершились змагання привітаннями учасників та співанням славня!

Інформацію підготував Олексій Карпелюк.

Лічильник