листопада 17, 2014

УВАГА! Забудова на метро Осокорки! (+відео)

Беркут на осокорках

Сьогодні, 17 листопада 2014 року на м. Осокорки почали зводити паркан для незаконного будівництва.
Не гаючи часу, місцеві мешканці на 19:00 біля забудови призначили громадські слухання.
Ще за довго до початку слухань можна було спостерігати, як весь периметр паркану був очеплений працівниками міліції, також підійшли люди в камуфляжі, які представилися «Дарницькою громадською вартою» та зазначили що будуть охороняти порядок (з чого можна було зробити висновок що це проплачені тітушки у камуфляжі та бронежилетах, які так потрібні в АТО).
Під час громадських слухань з”явилася дама, що відрекомендувала себе як представник забудовника, зазначила що має всі документи та зголосилася пред’явити їх громаді. У підсумку вона змогла пред’явити лише сумнівні ксерокопії рішення Київради 2009 року, яку очолював Леонід Черновецький.
Свободівець, депутат Київради Олександр Семененко наголосив на тому, що тимчасова комісія ще не розглядала ці питання, але з попереднього досвіду — доклавши зусиль, ділянку можна відвоювати у забудовника скасувавши рішення.

Вкрай обурені поведінкою забудовника місцеві мешканці вирішили демонтувати паркан, і тут почалося найцікавіше: міліціянти, та, за словами очевидців, колишні працівники беркуту почали жорстоко бити присутніх, ставити їх на коліна, знущатися… Обурені люди небезуспішно намагалися відбивати у міліціянтів побратимів.

Врешті паркан був повалений але це не дає гарантії що завтра він не буде зведений знову. Лише зусилля, наполегливість та віра у правду місцевих мешканців допоможе відвоювати зелену зону!

Лічильник