червня 6, 2011

У Києві відбувся волейбольний турнір на Кубок Героїв нації

DSC_0001__

5 червня 2011 року Дарницька районна організація ВО “Свобода” у Києві провела волейбольний турнір на Кубок Героїв нації.

Спортивні змагання відбулися у столичному парку партизанської слави. Охочих повболівати за патріотичних спортсменів назбиралося чимало. У турнірі взяли участь 5 команд, серед яких 2 жіночі та 3 чоловічі. У результаті Кубок Героїв нації поїхав з переможцями – волейболістами з Житомира. Друге місце виборола команда ВО “Свобода”, “бронзу” взяли “Партизани”.

Серед жіночих команд першість здобули волейболістки з команди “Сонячні”, їм поступилися спортсменки із команди “Лісові”.

На церемонії нагородження голова Київської міської організації ВО “Свобода” Андрій Іллєнко привітав переможців і вручив усім учасниками турніру грамоти та книги Василя Шкляра “Залишенець”.

“Нам дуже приємно, що сьогодні ви зібралися тут, щоби взяти участь у цих змаганнях. Втішно, що ви підтримуєте здоровий спосіб життя, адже заняття спортом visit norgescåsino.com, виховують повагу до нації і країни”, – сказав лідер київських свободівців.

На завершення голова Дарницької “Свободи” Сергій Калішук відзначив грамотою мешканця Дарницького району Олександра Нікітіна за утримання у чистоті та порядку волейбольного майданчика у парку партизанської слави.

Керівник Дарницької “Свободи” закликав учасників та глядачів турніру наступного року взяти участь у турнірі і поборотися за Кубок Героїв нації casino7.

Лічильник