червня 10, 2014

У Києві відбувся перший етап Всеукраїнської конференції ВО «Свобода»

240x180n_photo_6a312cc259387c4c8d29b76e1d8659fa

7 червня 2014 року в Києві відбувся перший етап Всеукраїнської конференції ВО «Свобода». Участь у заході взяли націоналісти з усіх регіонів держави, включаючи Донбас та окупований Крим, представники спільнот прихильників ВО «Свобода» за кордоном, представники «Свободи» в уряді та виконавчій владі країни.

Під час конференції перед делегатами виступив визволений із полону терористів на Донбасі керівник Костянтинівської організації ВО «Свобода» Артем Попік. Свободівець розповів побратимам про перебування у полоні та повідомив, що терористи постійно під час катувань закидали йому «Ізмєну родінє». Звільненого з полону російських терористів свободівця побратими стоячи вітали оплесками.

Під час першого етапу делегати заслухали звіти про роботу націоналістів у владі, зокрема міністрів-свободівців, очільників ОДА, РДА тощо; обговорили результати президентської кампанії; заслухали представників крайових організації щодо перебігу та підсумків президентської кампанії; проаналізували роботу центрального та регіональних штабів «Свободи» під час виборів Президента.

За підсумками першого етапу конференції ухвалено рішення провести другий етап, де заслухати пропозиції щодо шляхів реформування організації, покращення роботи, пропозиції доповнень та змін до програми «Свободи».

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Лічильник