липня 19, 2012

У Дарницькому районі «Свобода» провела акцію проти продажу алкоголю неповнолітнім

алкоголь

16 липня 2012 року в Києві члени Дарницької «Свободи» провели акцію протидії споюванню молодого покоління українців, зокрема, неповнолітніх. У генделику «Шинок» (біля дарницького базару), де постійно збираються п’яниці, а алкоголь вільно реалізовують навіть дітям, неповнолітній Роман Годованець, кандидат у члени ВО «Свобода», аби продемонструвати факт порушення законодавства, показово придбав пляшку пива. Це зафіксували на відео, після чого на місце події було викликано міліцію.

Міліціянти, які прибули за 10 хвилин, опитали всіх присутніх та викликали слідчу групу. Господарем є 26-літній азербайджанець, який поводився дуже нахабно, а міліціянтам намагався довести, буцімто перевірку викликали «через його національність». Невдовзі після прибуття правоохоронців до «наливайки» прибули родичі господаря закладу. Коли націоналісти пішли з місця подій, чужинці намагалися сфотографувати номери автомобіля одного testosteron kosttillskott з партійців.

Продавчиня кіоску на запитання слідчих стала заперечувати факт продажу алкоголю неповнолітнім, хоча це було зафіксовано на камери та підтверджено двома свідками. Працівникам міліції довелося везти продавчиню в райвідділок, аби встановити її особу, бо навіть паспорт у неї був відсутній.

«У цьому МАФі також відбувається продаж горілчаних виробів на розлив, хоча жодних документів, ба навіть «куточка споживача» в кіоску немає. На вимогу слідчих пред`явити хоч якийсь документ продавчиня та невідомі особи повторювали, що «зараз їх немає». До слова, в кіоску також можна придбати їжу, але навіть раковина, де можна помити руки, відсутня, що суперечить санітарним вимогам» – повідомив ініціатор рейду проти незаконної торгівлі алкоголем дарницький свободівець Олексій Несін.

«Підприємці ладні продавати алкоголь неповнолітнім, не зважаючи навіть на досить пристойний штраф і ризик анулювання ліцензії. З цього напрошується висновок, що значну частину доходу з продажу спиртних напоїв нелегальні торговці отримують саме від неповнолітніх» – зазначив свободівець.


Лічильник