червня 30, 2013

У Дарниці відбулися три зустрічі з мешканцями

29 червня у трьох місцях Дарницького району відбулися зустрічі керівництва Дарницької районної організації  з мешканцями. Впродовж семи годин члени партії спілкувалися з жителями мікрорайонів розповідаючи про діяльність районної та міської організацій. На зустрічі зі свободівцями завітало близько пів сотні людей.

   Об 11 годині відбулася перша зустріч в осередку Павла Кельбаса на Харківському шосе. Павло розповів, що у парламенті провладна більшість блокує розгляд підготовлених «Свободою» законопроектів, не виносячи їх на пленарні слухання. Виступав, також, виконувач обов’язки голови Дарницької районної організації  Володимир Бохняк. Він зауважив, що наразі по усій країні немає порядку. «Я б дуже хотів, щоб у нас була лише проблема незаконної забудови на Осокорках, але на-жаль куди не глянь – повний безлад! Ця сімейка донецьких окупантів «роздерибанила» усе що ми мали, чи могли б мати». На зустрічі були розглянуті проблеми як економічні, так і соціальні. Члени партії донесли до громадськості ідеологію партії і плани здобуття соціальної та національної справедливості.

   Об 14 годині відбулася зустріч на розі Харківського шосе та вулиці Тростянецької в осередку Володимира Бохняка. Знову піднімалося питання, таке звичне для свободівців, стосовно довіри, себто «Чи можемо ми довіряти «Свободі»? Чи не стане вона на ту ж стежку, що й «регіони», прийшовши до влади?».  «Відповідь на це питання дуже проста – ми нікому не платимо, Всеукраїнського об’єднання «Свобода» існує завдяки небайдужим людям і членським внескам. Якби ми хотіли грошей – ми б уже давно продалися як і інші. Ми прагнемо сильної держави і щасливої нації!» – зауважив Володимир Бохняк. Разом із Володимиром висловлювався голова іншого осередку Денис Лупачов. Він сказав про байдужість більшості громадян до проблем в державі. «Якщо Ви не цікавитеся політикою, то політика рано чи пізно зацікавиться Вами!» – неодноразово наголошував Денис.

   О 16 годині відбулася остання зустріч по вулиці Гришка в осередку Тараса Годованця. Тарас висловився щодо актуальної проблеми виконання норм Конституції України в наш час. Критика стосовно роботи суддів, прокуратури та міліції звучала з уст кожного. Логічним завершенням зустрічі стала промова Володимира Бохняка про те, що незважаючи на усі проблеми, що існують в державі, український народ подолає теперішні негаразди.

Інформацію підготувала Ірина Бондар.

Лічильник