квітня 28, 2013

Відбулися загальні збори Дарницької районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Збори Дарницької районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

   26 квітня 2013 року відбулися загальні збори Дарницької районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. На збори були запрошені як партійці, так і прихильники партії. Основним доповідачем був член політради Руслан Андрійко. Він, зокрема зазначив:

   Цей місяць був досить насиченим на політичні події і динамічним. Був і “сніжковий тероризм”, були і блокування парламенту, були і “штурми” обласних адміністрацій і провокації щодо акцій опозиції та багато чого іншого. І тому все більше людей приходять до нашої партії. Це люди порядні, це люди наші. Ці люди не хочуть прогинатися під теперішній режим. Люди втомилися від зневіри, втомилися від зради і тому, бачачи наші міцні ряди, вони ідуть до нас.

    В Україні, особливо в Києві, зараз ідуть репресії проти “сніжкових терористів”. Сьогодні наших побратимів допитують, і я радий, що нікого не вдалося зламати. Ми будемо за наших побратиів битися і захищати їх до останнього. “Свобода” показала, як вона вміє стояти за своїх.

   Також у минулому місяці відбувся результативний “штурм” сесії Житомирської обласної ради, де розглядалося питання відкриття родовищ титану в одному із сіл Житомирської області. Близько 300 селян штурмували сесію обласної ради. Очолював цей штурм Олександр Мирний, депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. В результаті сесія відхилила рішення про надання Фірташу цих родовищ, яке могло спричинити екологічну катастрофу для села. Олігархи, звичайно ж цю екологічну катастрофу не вирішували б. Для них головне – забрати, загарбати, а проблеми простих українців їх мало цікавлять. Це маленька перемога одного села, яка демонструє, що коли виходять люди захищати свої інтереси, виходять масово, то ця боротьба досягає своїх результатів.

   Всією Україною продовжуються акції “Україно, вставай!”. Акції проходять дуже успішно.

   Вже сьогодні, з боку влади розпочинається дуже серйозна підготовка до “референдуму”: Янукович розуміє, що прихід до влади Свободи – це не прихід до влади Ющенка. Колишнє гасло “бандитам – тюрми” ненадовго налякало бандитів. Але зараз вони розуміють, що в разі приходу до влади Свободи, з нами “домовитись” не вийде. І, власне, що хочуть зробити, це провести референдум. І є така інформація, що підраховувати результати будуть повністю підконтрольні партії влади комісії. Представники опозиційних партій повністю не будуть мати впливу оприлюднення чесних результатів підрахунку цього “референдуму”. Мета референдуму – створити умови для довічного правління Януковича. Наша мета сьогодні – не допустити узурпації влади.

    Сьогодні депутати від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” працюють на максимумі своїх можливостей. Кожен свободівський депутат закріплений за певною областю. Сьогодні для нас є вирішальний період. У партії є певна мета – це соціальна та національна справедливість. І ми послідовно йдемо до цієї мети. Коли у Вас є якась проблема, як, наприклад, з хлібзаводом №12, коли позвільняли людей на Святошині, депутати та партійці завжди приходять на захист інтересів українців. Депутати від Свободи, приходять на кожні збори, вони ходять на кожну акцію, вони їздять разом з Вами в метро. У нас не важливо, народний депутат, чи член політ. ради, чи рядовий партієць – ми всі як один кулак. Саме тому ми переможемо.

Лічильник