грудня 27, 2011

Презентація Дарницької районної організації ВО “Свобода”

5 листопада 2011 року у Києві відбулася презентація Дарницької районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Під час заходу керівництво Київської міської та Дарницької районної організації розповіли мешканцям району про діяльність свободівців на Дарниці, політичну ситуацію в Україні, джерела фінансування націоналістів, шляхи відновлення самоврядування, молодіжну роботу, про плани на майбутнє.

З десятої години ранку дарницькі націоналісти розставили намети на входах у парк і роздавали місцевим мешканцям свободівські газети, прапорці та запрошення на презентацію, яка розпочалась о 16-00 біля паркової сцени. Незважаючи на прохолодну погоду, на захід прийшли близько сотні дарничан з дітьми, які одразу вподобали свободівські прапорці.

Заступник голови Дарницького осередку Денис Лупачов розповів про соціально-віковий склад “Свободи”, історію дарницького організації та плани на майбутнє. Потім слово взяв керівник мікрорайонного осередку Костянтин Ференець. Свободівець розкритикував знищення самоврядування у Києві через рішення Київради про ліквідацію районних рад та озвучив пропозиції “Свободи” щодо відновлення самоврядування району та Києва.

Велику зацікавленість дарничан викликав виступ керівника економічної ради районної організації Олексія Несіна, адже він стосувався джерел фінансування “Свободи”. Свободівець повідомив, що Всеукраїнське об’єднання “Свобода” живе за рахунок партійних внесків, добровільних пожертв, також організацію фінансує дрібний та середній бізнес. Він запропонував усім охочим долучитися до фінансування “Свободи”, вносячи пожертви в скриньку. Дарничани радо відгукнулися на цей заклик.

Керівник Дарницької міської організації ВО “Свобода” Руслан Андрійко розповів про діяльність молодіжної організації, акції прямої дії та боротьбу з незаконними забудовами, а також закликав дарничан ставати до лав націоналістів і спільно боротися за соціальну і національну справедливість.

Останнім виступив голова Київської міської організації ВО “Свобода” Андрій Іллєнко. Він розповів про політичну ситуацію в Україні, ідеологію партії та позицію “Свободи” щодо продажу землі сільськогосподарського призначення.

Лічильник