квітня 23, 2014

Ігор Мірошниченко зустрівся з жителями Позняків

240x180n_photo_e95e8f4abd02c89492bb2c319d253347

17 квітня народний депутат України свободівець Ігор Мірошниченко вдруге за тиждень зустрівся з мешканцями столичного мікрорайону Позняки.

Серед проблем, які найбільше турбують дарничан, — ситуація на сході України, питання, кого висуватиме ВО «Свобода» на пост міського голови Києва, боротьба з корупцією, подолання енергетичної залежности від Росії. Під час зустрічі, що тривала понад 2 години, парламентар відповів на запитання містян.

«Як би себе не називали ті, хто зі зброєю в руках захоплює адміністративні будівлі на сході країні, насправді це — московські окупанти і терористи. Саме тому позиція „Свободи“ — це позиція жорсткого зачищення адміністративних будівель, застосування усіх засобів для того, аби в зародку знищити терористів і не дозволити їм розривати країну на шматки, дестабілізуючи ситуацію», — зазначив свободівець.

Відповідаючи на запитання щодо федералізації країни, народний депутат пояснив, що федералізація, якої вимагають сепаратисти на Сході, неприйнятна для самого Донбасу. Насправді, створення такої «федералізації», де б’юджет буде формуватися на місцях, означатиме знищення вугільної галузі, яку нині повністю дотує центр, столиця та низка областей-донорів.

Цікавилися дарничани й тим, кого «Свобода» буде делегувати на вибори міського голови Києва. «Як будь-яка політична сила, „Свобода“ також має свого кандидата. У нас є достатньо дієва київська організація, яка, не маючи жодного депутата в столиці, протягом останніх років досить активно долучилася до місцевого самоврядування. Свободівці боролися з незаконними забудовами, впорядковували місто, проводили ідеологічні заходи. Саме тому ми вирішили висунути керівника Київської міської організації „Свобода“ Андрія Іллєнка на посаду міського голови. Він достатньо розуміється на місцевому самоврядуванні. Ця людина матиме потужну підтримку від нашої політичної сили», — наголосив парламентар.

Щодо проблеми корупції, Ігор Мірошниченко зауважив, що за часів режиму Януковича було вкрадено понад 20 млрд. доларів золотовалютних запасів держави. «А значить, країна перебуває в економічній кризі. І сьогодні необхідно цю діру закрити. Найпростіший спосіб — припинити красти. Коли свободівці очолили два міністерства — Мінекології та МінАПК — відразу стало зрозуміло, що близько 90% б’юджетних коштів розкрадалося. Якщо навіть нічого більше не змінювати, а просто перестати красти, в б’юджет потечуть мільярди. А це означає, що ми зробимо б’юджет, який має прихований дефіцит, за оцінками Прем’єр-міністра, у понад 200 млрд., бездефіцитним. Друга передумова подолання економічної кризи — виконати всі вимоги, щоби нам надали кредити міжнародні структури. Без цих коштів українська економіка не виживе». Народний депутат запевнив, що міністерства, очолювані свободівцями, вже через пів року покажуть результат, якому ми всі здивуємося, адже вже зараз розпочато ліквідацію корупційних схем.

Наостанок свободівець зазначив: для того, аби не купувати в Росії газ за «політичною» ціною, необхідно розробляти власні нові родовища. «Решту 15 млрд. кубометрів, які нам постачала Росія, ми зможемо отримувати у реверсному режимі. Такі поставки вже почалися з Польщі, також готові до цього долучитися Словаччина та Угорщина.

Прес-служба Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Лічильник