червня 29, 2013

Ігор Мірошниченко зустрівся з громадою Дарниці

PIC000401

27 червня, в БК «Дніпро» відбулася зустріч мешканців Дарницького району міста Києва з народним депутатом України від ВО «Свобода» Ігорем Мірошниченком.

   Депутат привітав киян і подякував за те, що вони віддали свої голоси за ВО”Свободу” на виборах до Верховної Ради в жовтні 2012 року. Він наголосив, що Київ показує добрий приклад усій країні: Київ не продається за гречку, Київ розуміє, що сьогодні треба довіряти ідеологічним партіям та віддавати свої голоси тим політикам, які відповідають за свої слова.

    Ігор Мірошниченко охарактеризував становище в економіці, в соціальній сфері, назвавши його катастрофічним. Саме тому самовіддана робота народних обранців має таке велике значення саме сьогодні. Депутат – це не та людина, що може відремонтувати дороги, допомогти матеріально, або полагодити каналізацію. Депутат працює на всю країну через створення законів, аби життя в Україні для простого українця було кращим. Крім того, він також має виконувати й контролюючу функцію. Проблеми можна вирішувати шляхом звернень або депутатських запитів до відповідних державних органів з метою спонукати їх до виконання своїх прямих обов’язків.

    Пан Ігор зупинився також на ситуації, яка склалася в парламенті саме сьогодні. Він пояснив, що будь-яке питання, висунуте представниками опозиційних сил, неможливо проголосувати позитивно, бо для цього потрібно щонайменш 226 голосів, яких вони не мають. Саме тому неможливо скасувати пенсійну реформу, призначити дату проведення виборів до Київради та навіть поставити на голосування багато інших, не менш важливих питань. Але, як повідомив депутат, є й досить суттєві позитивні моменти в роботі парламенту цього скликання порівняно з попереднім. По-перше, опозиціонерам на чолі з представниками фракції ВО”Свобода” вдалося майже зовсім викоренити кнопкодавство. По-друге, все більше депутатів з різних фракцій виступають українською мовою. По-третє, представники ВО»Свобода» нарешті отримали інформаційний майданчик, можливість донести свої погляди, свою ідеологічну програму, своє бачення майбутнього України до кожної людини.

     Ігор Мірошниченко розповів слухачам про те, яка брудна інформаційна війна ведеться проти членів партії. Він навів приклад навмисно розповсюдженої чутки про те, нібито йому та Олегу Тягнибоку заборонили в’їзд до США. Хоча насправді про таке взагалі не йшлося. Навпаки, ВО”Свобода” співпрацює з  багатьма правими партіями іноземних держав, постійно проводить зустрічі з  вищими посадовими особами країн усього світу.

     Також депутат торкнувся болючого питання майбутніх виборів Президента у 2015 році. Він підкреслив, що їх результати залежать від кожного з нас. Ми маємо змогу не лише голосувати, але й активно відстоювати свій голос. Це, як показала практика, цілком можливо. В багатьох округах, не зважаючи на шалений тиск адмінресурсу, на підкуп, на відкриті погрози, перемогли узгоджені кандидати від опозиції.  Стосовно кандидатури на пост Президента України, в першому турі будуть балотуватися  кандидати від різних політичних  сил, але в другому турі усі забезпечать підтримку одного опозиційного кандидата.

       Мешканці Дарницького району з великим зацікавленням слухали виступ Ігоря Мірошниченка, активно дискутували, ставили різноманітні запитання. Зокрема вони висловили хвилювання з приводу існування українофобського закону Ківалова-Колєсніченка. Депутат пояснив, що вже внесено законопроект, який нівелює цей закон і захищає українську мову, але в цьому парламенті дуже складно навіть поставити його на голосування.

        Наприкінці виступу народний обранець промовив:”Шановне товариство! Доля України – в руках кожного Українця, а не лише 37 депутатів фракції ВО”Свобода”. Сьогодні саме від активної позиції пересічного громадянина залежить майбутнє нашої країни. Борімося разом – і ми переможемо! Слава Україні!”

Інформацію підготувала Ніна Луцкова

Лічильник