квітня 16, 2014

Ігор Мірошниченко провів зустріч із жителями Дарницького району

Ігор Мірошниченко

 

15 квітня 2014 року народний депутат України від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко зустрівся з жителями Дарницького району Києва. Близько сотні дарничан прийшли на зустріч зі свободівцем. Люди мали змогу поставити запитання, які їх найбільше турбують, та отримати відповіді на них.

Жваве обговорення викликала ситуація у східних регіонах України. З цього приводу Ігор Мірошниченко зазначив: «Проблема Донбасу полягає в тому, що люди там пасивні, так само, як і в Криму. Вони не чинять системного опору окупантам. Саме тому ми вбачаємо вирішення конфлікту на сході у рішучих діях, адже це сепаратисти і терористи, а з ними ніколи ніхто не веде жодного діялогу. З ними необхідно боротися радикальними методами». Парламентар повідомив, що на 16 квітня заплановано закрите засідання Верховної Ради, де депутати обговорять шляхи подолання сепаратизму в південно-східних областях.

Також людей на зустрічі цікавила тема можливого запровадження візового режиму з Росією. Націоналіст зауважив, що піднімав це питання з трибуни Верховної Ради ще рік тому. Тоді ситуація була не така напружена, але була чітка мотивація: хочемо безвізовий режим з Евросоюзом — необхідно перекрити кордони з Росією, яка не є членом ЕС.

Окрім того, свободівець пояснив, чому не бажано зараз запроваджувати надзвичайний стан. «Це означатиме, що треба зупиняти виборчу кампанію і вибори Президента. А саме цього і хоче Росія, аби й надалі називати Януковича „легітимним президентом“ та впливати через нього на ситуацію в Україні. Путін хоче, щоби президентські вибори не відбулися або відбулися якнайпізніше. Окрім того, він домагається федералізації України та надання російській мові статусу другої державної. Саме такі вимоги ставлять і представники ПР та КПУ, що зайвий раз доводить, на кого вони працюють».

На численні запитання щодо стану армії парламентар зауважив, що Збройні Сили України системно знищували і розграбовували. Армія була практично доведена до руїни. Екс-міністр оборони Лєбєдєв, який довгий час мав російське громадянство, ставив собі завдання розпродати усе майно, яке ще лишалося. За час, поки він був міністром, відбулися дві системні кампанії з зачистки офіцерського складу. Усіх людей, які були патріотично налаштовані, звільнили.

«Саме тому національно-патріотичне виховання кожного українця має починатися з дитячого садка. Коли бачиш в Інтернеті, як у Львові трирічні діти співають Гімн, сльоза накочується на очі. Вони змалку вчаться шанувати і любити свою Батьківщину. Тому в садках, у школах треба культивувати патріотичні почуття, які не купиш за гроші», — зауважив свободівець.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Лічильник