травня 3, 2014

Ігор Мірошниченко представив дарничанам кандидатів від ВО «Свобода» до Київради Віктора Бакулу та Кирила Бабенцова

-3

1 травня 2014 року в Дарницькому районі столиці протягом дня відбулися дві чергові зустрічі з народним депутатом України від ВО «Свобода» Ігорем Мірошниченком. На зустрічах було представлено кандидатів-мажоритарників до Київради від ВО «Свобода» у Дарницькому районі — Віктора Бакулу та Кирила Бабенцова.

Кирило Бабенцов коротко доповів про роботу, виконану в Києві, і зазначив, що, маючи повноваження депутата Київради, захищати інтереси містян буде значно легше та результативніше. Він наголосив на залученні молоді до здорового способу життя, поділився традиційним для «Свободи» досвідом закриття так званих «наливайок», організацією вишколів та доступних кожному спортивних секцій і гуртків, де б молодь могла проводити час, розвиваючи себе фізично; торкнувся деяких основних проблем, які сьогодні турбують киян, — незаконні МАФи, зведені мало не на кожному кроці, торгівля в переходах метро та незаконні забудови.

Кандидат у депутати Київради від ВО «Свобода» у мажоритарному окрузі № 13, заступник голови Дарницької районної організації з питань політосвіти Віктор Бакула своєю чергою повідомив про діяльність місцевої організації ВО «Свобода» в Дарницькому районі, зокрема про заходи, спрямовані на забезпечення екологічної безпеки, — прибирання у парках та скверах, озеленення території району та багато иншого. Окрім того, кандидат розповів про подальші заходи щодо захисту прав та інтересів мешканців району після перемоги на виборах Київради.

Вже традиційним і найбільш обговорюваним питанням, без якого не проходить жодна зустріч, стало питання відносин з Росією. І не дивно, адже це те, що зараз найбільше болить українцям. З цього приводу Ігор Мірошниченко зауважив: «Ситуація в країні надзвичайно напружена. Путін у будь-який момент може від неоголошеної війни, яку він вів спочатку в Криму, а тепер на сході України, перейти до відкритої агресії. Тому нам зараз не можна сидіти склавши руки. Влада має діяти рішуче. Але як би не діяв Путін, що би він не вигадував — він все одно програє, бо партизанської війни проти українців виграти неможливо».

На численні питання дарничан щодо довгоочікуваної люстрації та заборони КПУ парламентар зазначив: «Довгі роки все робилося для знищення української мови, економіки, армії, міліції та Української держави в цілому. Тому ті, хто сьогодні виходить під криваво-червоними прапорами й говорить, що вони за «совєцький союз», є ворогами України. І щоби подібного не було, треба ухвалити закон про заборону комуністичної ідеології. Цю законодавчу ініціятиву «Свобода» вже зареєструвала в парламенті. Але, на превеликий жаль, і за закон про заборону Компартії, і закон про люстрацію, який передбачає звільнення і недопущення до виборчих посад усіх агентів КГБ, усіх представників комуністичної партноменклатури, а також людей, які працювали в корупційній злочинній системі Януковича, не голосують, бо парламент значною частиною складається з п’ятої колони Москви.

Наостанок Ігор Мірошниченко закликав голосувати не за партії, в списках яких є нікому не відомі особи, а за конкретних людей, які вже на сьогодні мають реальні результати в боротьбі за краще майбутнє киян та за европейське обличчя Києва. «Свободі» потрібна підтримка людей, яким не байдужа доля рідного міста і які вірять у те, що все можливо змінити.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Лічильник