листопада 3, 2013

Свободівці та місцеві мешканці за підтримки Ігоря Мірошниченка висадили більше 200 дерев в Дарницькому районі Києва

Парк замість забудов

Дарницька районна організація ВО “Свобода” за участи та фінансової підтримки народного депутата України свободівця Ігоря Мірошниченка провела акцію з озеленення Дарницького мікрорайону Києва. До висадки дерев активно долучилися прихильники націоналістичного об’єднаня та небайдужі місцеві жителі.

У такий спосіб свободівці рятували останні “зелені острівці” біля станцій метра “Позняки” та “Осокорки”. Адже в цьому мікрорайоні забудовники, нехтуючи чинним законодавством України та дотриманням будь-яких державних будівельних норм, у незаконний спосіб ведуть будівництво, перетворюючи Дарницький мікрорайон у такий собі “шанхай”.

Місцевим жителям набридло бачити перед своїми будинками паркани, які перешкоджають вільному руху до метра та створюють незручності. Тому на одній із зустрічей із громадою було ухвалено рішення провести акцію із висадження дерев.

“Як показує досвід, не завжди є дієвою наша боротьба з незаконними забудовами в юридичній площині. Ба більше, забудовники нехтують думкою мешканців, і знову відновлюють знесені паркани. Тому ми вирішили зробити крок на випередження незаконних забудов і висадити дерева, аби дарничани мали можливість й надалі дихати чистим повітрям, а дітям було де взимку з’їхати з гірки. Буквально з понеділка ми будемо вимагати в управління контролю за благоустроєм при КМДА взяти ці дерева на облік, аби наша праця не була марною”, – запевнив народний депутат.

Свободівці та мешканці міста за кілька годин висадили більше 200 саджанців берез, лип та дубів. Протягом усієї акції до висадки дерев приєднувалися все нові й нові дарничани.

“Тільки за активної позиції громади ми зможемо подолати свавілля забудовників та зберегти наше місто зеленим для майбутніх поколінь”, – зауважив насамкінець Ігор Мірошниченко.

Прес-служба ВО “Свобода”

Лічильник