травня 10, 2013

До дня матері

  Ви достатньо любите свою матір? Ви впевнені в тому, що Ви зробили для її блага все? Ваші дії завжди відповідають маминим настановам? Чи не буде Вам соромно за свої вчинки, якщо про них дізнається ненька? Думаю, жоден не зможе відповісти на ці питання позитивно! Кожному з нас важко віддячити матерям за всі їхні старання покладенні на вівтар нашої особистості. Думаю, що показувати свою шану і вдячність батькам потрібно щодня, а не тільки в їх офіційний день. Хочеться нагадати, що цього року Міжнародний день матері будуть святкувати 11 травня, і вже за усталеною традицією матерям і вагітним жінкам будуть дарувати квіти і листівки зі словами вдячності . Дивно те, що більшість поздоровлень можна назвати «нехай буде», адже, майже всі вони написані одними і тими ж нещирими словами! Напевно, лише діти в дитячих садках роблять індивідуальні подарунки, але й ті під пильним наглядом і настановами вихователів. Постає питання : Чи можемо ми гідно привітати ту жінку, яка подарувала нам життя?

  В нашому сьогоденні бути матір’ю важко, а матір’ю-одиначкою – непосильний труд. Та ноша, яку несуть ці жінки, для когось непід’ємна. В наших силах віддати належне таким особистостям! Хочеться наголосити на тому, що ми повинні віддавати належне нашим матерям, поки маємо на це змогу.

  ВО “ Свобода” закликає кожного українця у Міжнародний день матері, вшанувати свою матір і подарувати їй те тепло, яке Ваша ненька дарувала Вам впродовж всього життя!!!   

Ірина Бондар.

Лічильник