квітня 27, 2014

26 квітня дарничани мали змогу задати питання Андрію Іллєнку

Андрій Іллєнко

 «Я не можу сказати універсальну формулу як зробити так, щоб людина, яка приходить до влади не змінювалася в гірший бік. Можу сказати за себе: я став народним депутатом півтора роки назад, постійно зустрічаюся з людьми! Будь хто може підійти, задати мені питання, висловити критику, але я не боюсь критики, тому що персонально нічого не робив корупційного, чи такого, за що мені має бути соромно. Я спілкуюся з людьми і це є певний запобіжник від того, що можу „забронзовіти“, почну себе вважати особливим. Мені в цьому плані легко, тому що можу вийти до людей, і я надзвичайно це ціную».

26 квітня дарничани мали змогу напряму задати всі хвилюючі питання та поспілкуватися з народним депутатом від ВО «Свобода» Андрієм Іллєнком, який провів чотири зустрічі з мешканцями протягом дня.

Свободівець зазначив, що краще обіцянок можуть бути конкретні справи, та звітував перед людьми про виконану роботу у місті Києві. Для прикладу, тільки на троєщині закрито близько 50 так званих розливайок. По всьому місту зупинена велика кількість незаконних забудов. Постійно проводяться акції з озеленення міста, зокрема восени на м. Осокорки та м. Позняки висаджено близько 200 дерев, організовуються прибирання парків, скверів тощо.

«Ми намагаємося максимально захищати українські інтереси. Мені ніколи не зададуть питання, чому „Свобода“ вкрала землю, чому „Свобода“ веде незаконне будівництво, чи займається корупцією — таких фактів просто немає» — зазначив депутат щодо діяльності партії.

Люди багато говорили про дії влади на сьогодні. Свободівець зауважив: «Будь яке питання до влади має ініціюватися та підтримуватися громадою, є багато прикладів коли конкретні питання не знаходили потрібної кількості голосів у парламенті, а після того як збиралися люди, проводили акції і тиснули на владу — потрібні голоси знаходилися».

Андрій Іллєнко наголосив: «В кінцевому випадку все залежить від того, як люди проголосують на виборах, як вирішать саме вони» і побажав правильного вибору людям, вибору, який приведе українців до щасливого майбутнього, вистражданого, але такого омріяного і бажаного, до якого ми йшли довгі роки.

Прес-служба ВО «Свобода»

Лічильник