серпня 29, 2012

У Києві на агітаційний намет ВО “Свобода” напали псевдоміліціянти

240x180n_photo_07366b97774384aab2cad1c15e9d4f54

29 серпня 2012 року близько 18-ї години біля станції метро “Червоний хутір” у Дарниці дві особи в цивільному підійшли до агітаційного намету Дарницької районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” і, продемонструвавши посвідчення співробітників міліції, почали в брутальній формі вимагати за 15 хвилин демонтувати намет та припинити агітаційну діяльність.

Після того як свободівці відмовилися виконувати незаконну вимогу, “міліціянти”, один з яких був явно напідпитку, застосувавши силу, почали ламати намет та розкидати пачки з партійною газетою. Зав’язалася сутичка, яку припинив міліційний патруль, що рухався повз. За сприяння націоналістів нападників було затримано. Їхні посвідчення працівників міліції виявилися фальшивими. Просто на місці подій Денис Лупачов, зареєстрований уповноваженою особою від ВО “Свобода” у виборчому окрузі №212, подав заяву про злочин.

Коли на місце події прибули журналісти та кандидати в народні депутати від ВО “Свобода” Андрій та Пилип Іллєнки, співробітники міліції, які оформлювали заяву, почали поводити себе неадекватно, а їхній керівник навіть намагався втекти від журналістів та кандидатів, пояснюючи свої дії тим, що його буцімто не можна знімати на відео, “бо він не давав на це згоду”.

Як зазначив голова Дарницької районної організації ВО “Свобода” Пилип Іллєнко, “За перші кілька тижнів, протягом яких триває передвиборча агітація в Києві, це вже далеко не перший напад на агітаторів від “Свободи”. Це очевидна спроба залякати наше членство та прихильників з метою паралізувати активну агітаційну кампанію “Свободи” в столиці, проте, як показує практика, усі ці спроби є марними.

Ми вимагаємо від органів внутрішніх справ розслідувати цей зухвалий випадок порушення закону та притягнути винних до відповідальності”.

Відео з місця події тут: (http://www.youtube.com/watch?v=UJVh9FpdSKE&feature=youtu.be).

Лічильник