вересня 18, 2011

Студенти-свободівці прибрали пляж озера Вирлиця

I7qPR

17 вересня 2011 року у Дарницькому районі молоді хлопці і дівчата зі «Студентської свободи» провели екологічну акцію. Під час заходу було прибрано прибережну територію озеру Вирлиця, яка є популярним місцем відпочинку серед  мешканців нашого району. Більше ніж за дві години прибирань активістами було зібрано близько двох десятків мішків зі сміттям.

Частина зібраного сміття була розділена на три типи: паперове, скляне, пластикове – для подальшої утилізації. Потім усе зібране сміття було завантажене у спеціального викликаний сміттєвоз, що прибув на місце прибирання. Завдяки цьому зібране сміття не тільки більше не забруднюватиме курортну зону, але й зможу бути утилізованим шляхом переробки, що в двічі підвищує користь даної акції для довкілля. Даний захід був схвально сприйнятий місцевими відпочиваючи, а один чоловік навіть приєднався до прибирання. Після завершення свободівці розклеїли довкола звернення до відпочиваючих не смітити і берегти природу рідної країни.

Тарас Годованець, один з прибираючих і ініціатор акції сказав: «Ще одна невелика частинка Дарницького району стала чистішою, і нехай нам не вдалось прибрати геть усе, нехай нас було небагато, але своїм прикладом в цей день ми зламали стереотип байдужості до екологічної проблеми рідної столиці, ми показали що чистота природи залежить не тільки від влади та компетентних структур, а перш за все від нашого рівня культури, свідомості та совісті».

Дарницька районна організація ВО “Свобода”

Лічильник