травня 23, 2012

Окружний адмінсуд Києва став на бік українофобів

Пилип Іллєнко

22 травня 2012 року голова Дарницької районної організації ВО “Свобода” Пилип Іллєнко отримав постанову Окружного адміністративного суду Києва від 18 травня 2012 року про відмову в задоволенні позовної заяви до Державного агентства України з питань кіно з вимогою заборонити показ українофобського фільму “Матч”. Суд не знайшов причин для скасування державної реєстрації посвідчення на право розповсюдження й демонстрування московської пропагандистської кінострічки “Матч”.

Нагадаємо, що раніше Пилип Іллєнко подав заяву з відповідною вимогою до Окружного адміністративного суду міста Київ. 10 травня 2012 року суд ухвалою відкрив провадження по справі. 16 травня 2012 року відбулося засідання суду з розгляду цього питання. Проте суд тоді так і не виніс вироку, хоча відхилив усі позови націоналістів. Вирок, що мала ухвалити комісія найближчим часом, пообіцяли повідомити поштою.

Окружний адмінсуд Києва таки надіслав Пилипу Іллєнку своє рішення, яким засвідчив, що українське судочинство перебуває на боці українофобів.

“Окружний адміністративний суд Києва зайняв формальну позицію в справі за нашим позовом, оскільки відмовився встановлювати надзвичайно важливий для справи факт, а саме, що фільм “Матч” є дійсно таким, що розпалює міжнаціональну ворожнечу та принижує гідність особи на підставі її національності. Саме встановлення цього факту було ключовим моментом обґрунтування позовних вимог. Відповідно, суд зіслався в цьому питанні на думку експертної комісії Держкіно, а далі вже визнав, що за умов наявності такого експертного рішення Держкіно діяло формально правильно”, – зазначив Пилип Іллєнко.

Лічильник