червня 27, 2012

На Ревуцького 7-в фундамент заливали вночі

Фундамент на ревуцького.php

26 червня 2012 р. рано в ранці, за чверть п’ятої, спокійний сон мешканців столичного мікрорайону «Нова Дарниця 1» перервав потужний гуркіт великої кількості будівельної техніки, що практично оточила всі під’їзди до вже відомого вам незаконного будмайданчика по вул. Ревуцького, 7-В. Все було так, само як 71 рік тому, рано в ранці, без оголошення війни …. Техніки було стільки, що її гуркіт було чутно навіть скрізь зачинені вікна практично у всіх будинках мікрорайону. Посеред мікрорайону стояли десятки цементовозів (як кажуть – міксерів) і рівно гуркотіли на всю потужність перемішуючи бетон. Умовно спокійне життя мешканців скінчилося.

 Такий таємно підготовлений будівельно-скажений прорив Київміськбуду певно спровокувала поява підготовленого депутатами Київради і погодженого Постійною комісією Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури проекту рішення Київради «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 2 березня 2006 року № 127/3218». Ці здобутки киян у боротьбі з незаконним будівництвом поставили під сумнів омріяні народними забудовниками прибутки від продажу квартир у зазначеному майбутньому будинку. І будівельники пішли вабанк.

Цьому свідчить, хоча б той факт, що армокаркас для залиття бетонного фундаменту по всій площині ймовірної забудови, був змонтований протягом лише 1-го тижня, і закінчили монтаж лише пізно ввечері 25 червня 2012 р., з прийомом (контролем) робіт проектантом будівництва певно навпомацки таємно, оскільки штучного освітлення на будмайданчику немає з березня місяця й по сьогодні. Не зважаючи на це 26 червня 2012 р. о 5-й годині ранку забудовниками розпочато залиття бетоном вказаної конструкції. Як вже було сказано вище мешканці всього мікрорайону були розбудженні страшенним гуркотом десятків цементовозів «Заводу Ковальської», що вишукувалися по обидва боки прилеглої до будівництва частини вул. Російської. Вигадане на передодні забудовниками інженерне рішення подачі бетону з малесенького прилеглого до котловану майданчику на всю площину ймовірного фундаменту по спеціально змонтованих металевих жолобах не виправдало їх сподівання. Злитий ще з перших міксерів бетон застив прямо у зазначених жолобах, ще на шляху до котловану. Після чого був практично вручну (за допомогою лопат та іншого аналогічного знаряддя) збитий та розкиданий практично куди-небудь по котловану, а потім декоративно замаскований вже свіжим (більш рідким) бетоном.

Слід зауважити, що вже давно жодна з контролюючих державних інстанцій не реагує на звернення обурених громадян – мешканців прилеглої до будівництва території. Навіть пізно в вечорі 25 червня голосний будівельний шум та значне задимлення працюючої на майданчику техніки не було ні ким припинено. А єдині прибувші на будмайданчик представники органів державної влади (наряд ППС МВС на службовому авто) з ранку 26 червня пояснили весь цей суцільний будівельний безлад нібито наявністю у забудовників дозволу КМДА на цілодобове виконання робіт на цьому об’єкті, не зважаючи на наявну законодавчу заборону. Після чого спокійно протиснули своє авто крізь щільну стіну цементовозів та подалися.

Пряма онлайн-трансляція сьогоднішнього «будівельного свята» транслювалася на офіційному сайті Київмісьбуду у прямому ефірі (). Слід вказати що це свято будівельників та інвесторів ще триває, під дружнє одобрямс чиновників держбудінспекції, держгірпромнагляду, санепідстанції, органів внутрішніх справ та інших офіційних осіб. Проте кількість інвесторів у цей об’єкт потрохи меншає.

 Додатково: описана вище акція по нищенню нашого міста мала своє продовження вже після виходу цієї статті. Роботи по такби мовити облаштуванню фундаменту продовжувалися навіть у темряві, спочатку освітлювалася прожектором ще не залита частина котловану, в той час як на горі все робилося взагалі без світла. А потім через галас, піднятий мешканцями прилеглих будинків, ближче до 23.00 був вимкнений і прожектор. Але ця проблемка не завадила будівельникам продовжувати роботи до 2 години ранку 27 червня. Отакий собі будівельний прогрес.

Лічильник