вересня 21, 2012

Наполегливість дарничан, підтримуваних “Свободою”, змусила Київраду скасувати рішення про виділення землі під скандальну забудову

дитячий садок 4

Чергова невелика, але важлива перемога киян: громада Дарницького району столиці таки домоглася свого – Київська міськрада скасувала скандальне рішення про передачу земельної ділянки на Ревуцького, 7-в, поблизу з дитячим садочком, під висотну забудову.

Як відомо, Дарницька районна організація ВО “Свобода” від самого початку підтримувала місцевих мешканців у боротьбі проти незаконного будівництва біля дитсадка на вулиці Ревуцького 7-в. Місцева громада протестувала проти численних порушень при здійсненні вказаного будівництва.

Нагадаємо, кілька місяців тому рейдери-забудовники, отримавши “благословення” від столичної влади, розпочали скандальну забудову по Ревуцького, 7-в. Будівництво порушує будь-які норми, бо крім того, що впритул прилягає до дитсадка (проект передбачає також втручання на його територію), воно ще й відбувається просто над колектором і теплотрасою, що наражає мешканців сусідніх будинків на небезпеку.

Певний час тому завдяки рішучості місцевої громади та за допомогою свободівських активістів будівництво вдалося призупинити – за більш як півроку злочинці-будівельники не спромоглися навіть доробити фундамент. Однак на початку вересня забудовники заходилися переносити паркан, розширюючи територію будівництва. Виник конфлікт, який перейшов у бійку із застосуванням сльозогінного газу (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/032731/). Після того на будівельному майданчику навіть встановили кран і відновили будівельні роботи. Попри це, широкий резонанс, який отримала ця історія завдяки журналістам та активістам “Свободи”, налякала будівельних агресорів. І ось результат:

Київська міська рада ухвалила рішення “Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 02.03.2006 №112/3203 “Про передачу земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Київське інвестиційне агентство” для будівництва житлового будинку з об’єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом на вулиці Ревуцького, 7-в”.

Лічильник