липня 11, 2012

Міліція розпочинає масовий терор проти учасників “мовних” протестів

міліція

9 липня 2012 року представники МВС вдерлися до квартири, в якій прописаний член Дарницької районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Андрій Іскра. Оскільки в помешканні не було ні свободівця, ні його рідних, міліціянти згодом по телефону погрожували мамі свободівця.

Зі слів представників МВС (які, звісно, звучали “ригіональною” мовою), міліціонери отримали завдання допитати в якості підозрюваних усіх, хто брав участь у “мовних” протестах в Києві.

Під час акцій біля Українського Дому Андрія Іскру вже затримували правоохоронці, коли той повертався громадським транспортом додому.

Сьогодні також у прокуратуру викликали на допит громадського активіста Дмитра Резніченка, який як громадянин виступив на захист української мови біля Українського Дому та намагався захистити жінок та літніх людей від побиття з боку працівників спецпідрозділу “Беркут”.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” закликає усіх, хто потрапить під лещата терору режиму, повідомляти про це громадськість. “Свобода” готова надавати юридичну, організаційну та інформаційну допомогу усім, кого режим піддаватиме репресіям.

Водночас “Свобода” обурена бездіяльністю прокуратури, яка покриває злочини, які чинили правоохоронці під час “мовних” протестів.

Лічильник