травня 21, 2012

Київська “Свобода” пікетувала КМДА з вимогою припинити знищення дитсадка на Ревуцького 7б

http://photo.unian.net

18 травня 2012 року Київська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” провела пікетування міської державної адміністрації з вимогою припинити незаконне будівництво 25-поверхового будинку в подвір’ї дитячого садка.

В акції брали участь активісти місцевої ініціативної групи, які тримали плакати “Дитячому садочку №138 – право на життя!”, “Рейдери – не інвестори!”, “Генплан Попова – план знищення Києва!” та інші. Учасники вимагали повернути землю дітям і не дозволити побудувати хмарочос. У цей же час у КМДА відбувався круглий стіл на тему проблемних будівництв Києва.

Голова Дарницької районної організації ВО “Свобода” Пилип Іллєнко повідомив, що ані свободівців, ані місцевих мешканців на круглий стіл не пустили. Причиною було начебто те, що вони не мали акредитації. Але коли можна було її отримати, представникам громади та націоналістам так і не пояснили. Та і про яку акредитацію може йтися, якщо сам круглий стіл проходив таємно, без жодного анонсування, а дізнались про нього випадково?

Учасники акції зазначали: у садочку № 138 навчаються й діти з особливими потребами. Групи з ними налічують не більше 10 осіб, бо вони особливо потребують уваги і тиші. Можна тільки уявити, як на них вплине багатомісячне або навіть багаторічне гучне будівництво перед їхніми вікнами.

Нагадаємо, нещодавно на території дитячого садочка за адресою: вул. Ревуцького, 7-в компанія “Київміськбуд” розпочала будівництво 25-поверхового будинку.

Докладніше: http://www.svoboda.kiev.ua/diyalnist/novyny/029973/

Лічильник