серпня 7, 2012

Керівництво Дарницької РДА в Києві проводить зустрічі лише з обраними мешканцями району

охорона ДРда

7 серпня 2012 року у Києві відбулася зустріч керівництва Дарницької районної адміністрації з місцевими мешканцями щодо проблеми незаконного будівництва біля дитячого садочку на вулиці Ревуцького 7-В. Дарницька районна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” вже із самого початку конфлікту підтримувала місцевих мешканців, які протестували проти численних порушень при здійсненні вказаного будівництва. Проте коли дарницькі свободівці прийшли на цю зустріч, потрапити в середину їм не вдалося, незважаючи на те, що серед них були журналісти та місцеві мешканці.

Виявилося, що за вказівкою керівництва Дарницької РДА охорона пускала на зустріч лише осіб, список яких склала районна влада. Звісно, що свободівців у цьому списку не було, не зважаючи на те, що вони брали участь у попередньому засіданні. На вимогу журналістів викликати керівництво адміністрації задля вирішення цієї проблеми прибігла якась пані, повідомила, що зустріч закрита, і швидко втекла. Також не втрутився в ситуацію і заступник голови Дарницької РДА Василь Лозовий, що вужем прошмигнув повз охорону і свободівців та швиденько втік.

Як зазначив голова мікрорайонного осередку ВО “Свобода” Олексій Несін, за останні дні в місцевих мешканців з’явилися нові несподівані “захисники”. До прикладу: в останніх двох нарадах з приводу конфліктної забудови бере участь народний депутат Тарас Чорновіл, який збирається балотуватися в Дарницькому районі по мажоритарному округу. Прикро, що Тараса Чорновола ситуація з незаконною забудовою зацікавила лише напередодні виборів. Показовою також була його поведінка у відповідь на прохання забезпечити відкритість засідання користуючись повноваженнями народного обранця – він пообіцяв спитати на це дозволу у керівництва району і більше не повернувся.

Відео з події: http://www.youtube.com/watch?v=V8ljYuPiQYQ&feature=plcp.

Лічильник