квітня 30, 2010

Дарниччани за підтримки “Свободи” пікетували рейдерів з компанії “Billa”

прапори свободи

30 квітня 2010 року о 14.00 мешканці Дарницького району за підтримки Київської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” провели пікетування на Бессарабській площі супермаркету “Billa” з вимогами припинити незаконне будівництво торгівельному центру у Дарницькому районі столиці.

Як відомо, сквер та дитячий майданчик на вулиці Ревуцького 19/1 було збудовано рік тому, але на початку цього року несподівано виявилось, що ця ділянка давно продана та перепродана. Таку схему зазвичай використовують шахраї, які хочуть заволодіти чужою власністю, щоби кінцевий власник мав статус “добросовісного” покупця, а за нашими законами його вже не змогли б позбавити власності. Коли дитячий майданчик стали огороджувати будівельним парканом та різати посаджені дерева, жителі стали наводити довідки. Ось тут і виявилось, що земля давно належить українському представництву австрійської компанії “Billa-Україна”, а в майбутньому в них під вікнами виросте новий торгівельний комплекс. Така перспектива дарниччан не влаштовує – супермаркетів навкруги і так безліч, а дитячий майданчик – один. До того ж відстань між будинками та новою забудовою чисто символічна. Не дивно, що киянам не хочеться по ночах слухати гуркіт моторів вантажівок, що возять товари?

Раніше, 26 квітня під час попередньої акції протесту проти незаконної забудови зони для відпочинку, зокрема дитячого майданчика на перетині вулиць Тростянецької та Ревуцького, 16-річний юнак отримав травму щелепи, а проти місцевих жителів, серед яких були жінки та діти було застосовано сльозогінний газ. “Свобода” звернулася до Генеральної прокуратури та Міністра внутрішніх справ України з вимогою покарати рейдерів, що вчинили бандитський напад на мирних демонстрантів, а також вимагали з’ясувати особи правоохоронців, які під час побиття своєю бездіяльністю потурали злочину та покарати їх Пікетувальники вимагали видворити “Billa” із столиці. Заступник голови Київської міської організації ВО “Свобода” Руслан Андрійко в своєму виступі наголосив, що “Свобода” буде і надалі боротися проти знищення скверів та дитячих майданчиків в Києві.

Також Руслан Андрійко зазначив, що в разі подальших неправомірних дій австрійського концерну “Billa” в Україні, “Свобода” звернеться до своїх давніх партнерів – австрійських націоналістів (Австрійська партія Свободи та Альянс за майбутнє Австрії мають понад третину місць у парламенті) із проханням оприлюднити матеріали про будівельні афери “Billa” в Україні.
Прес-служба Київської міської організації ВО “Свобода”

Лічильник