квітня 2, 2012

Дарничани активно долучаються до боротьби у лавах ВО “Свобода”

x_e217536c

31 березня та 1 квітня 2012 року Дарницька районна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” провела зустрічі з мешканцями Дарницького району міста Києва. У зустрічах взяли участь Голова КМО ВО “Свобода” Андрій Іллєнко, Голова Дарницької районної організації Пилип Іллєнко, член комітету КМО ВО “Свобода”, відомий борець із незаконними забудовами Євген Карась, а також голови місцевих осередків партії Володимир Бохняк та Олексій Несін.

Під час зустрічей свободівці розповіли громаді про діяльність партії, а також про конкретні кроки, які здійснює ВО “Свобода” для захисту інтересів мешканців Києва. В свою чергу кияни не приховували свого обурення діяльністю окупаційного режиму в нашому місті і висловили свою симпатію Всеукраїнському об’єднанню “Свобода”. Значна кількість учасників зустрічі виявила бажання долучатися до діяльності партії в той чи інший спосіб, особливо наголошуючи на своїх намірах брати активну участь у акціях протесту проти безчинств влади.

Голова Дарницької “Свободи” Пилип Іллєнко зазначив: “Під час зустрічей ми відчули щиру підримку з боку мешканців Дарниці. Особливо часто на зустрічах люди порушували питання протидії можливим фальсифікаціям на виборах. Найближчим часом ми плануємо провести ще низку подібних зустрічей у нашому районі.”

 

 

Лічильник