липня 31, 2012

Дарницькі націоналісти продовжують боротьбу зі споюванням киян

Розливайка2

25 липня 2012 року Дарницька районна організація ВО «Свобода» провела чергову перевірку законності продажу алкогольних напоїв на розлив в одному з місцевих закладів, що торгують випивкою.

Об”єктов уваги став кіоск без назви, з зачиненими ролетами на віках. Зайшовши всередину, свободівці одразу зафіксували на відеокамеру факт продажу алкоголю на розлив. Активісти попросили надати їм дозвільні документи, що регламентують торговельну діяльність, на що їм відповіли відмовою, хоча ці документи мають бути розміщені в доступному для відвідувачів місці. Після того, як було викликано міліцію, продавчиня намагалася закрити свій заклад, мовляв, «їй терміново потрібно в туалет». Після прибуття міліції та слідчого з відділу боротьби з економічною злочинністю продавчиня також не змогла надати жодних документів, окрім свого паспорту.

Учасник рейду свободівець Володимир Бохняк розповів: «Укотре переконалися, що не лише алкоголь становить загрозу здоров`ю людини, але й сама людина, що його вживає: коли ми чекали міліцію, продаж того чортового зілля на розлив призупинили, і місцеві п`яниці постійно нам погрожували; з`явилася особа, яка себе не назвала (очевидно, хтось із родичів чи знайомих власників) та спробувала залякати свободівців».

Нагадуємо, що подібну акцію Дарницька «Свобода» провела 16 липня у закладі «Шинок» біля Дарницького ринку (http://dar-svoboda.org/?p=977). Втім, даний заклад функціонує і дотепер. Свободівці з цього приводу подали скаргу до прокуратури й районної адміністрації. Навіть попри відверте небажання міліції боротися з такими закладами, націоналісти впевнені, що змусять владу позакривати подібні шкідливі для киян об`єкти торгівлі.

Лічильник