квітня 22, 2012

Дарницька “Свобода” підтримала мітинг проти незаконної забудови

мєнти

21 квітня 2012 року представники місцевої районної організації ВО “Свобода” провели зустріч із мешканцями Дарницького району Києва в “Парку воїнів-інтернаціоналістів”, а також разом із жителями Дарниці провели мітинг проти скандального будівництва багатоповерхівки на вулиці Ревуцького, 7-в біля дитячого садочка №138.

На зустрічі батьки вихованців дитсадка розповідали про ситуацію навколо цього будівництва, наголошуючи на численних порушеннях з боку забудовника.

На заході за участі націоналістів уже вдруге був присутній начальник внутрішньої політики ДРДА Анатолій Мерзенюк. Показово, що на початку акції він тримався поодаль від мітингувальників і явно не горів бажанням підходити до обурених бездіяльністю влади людей та пояснювати громаді позицію адміністрації щодо цієї забудови. Втім, згодом “від себе” чиновник додав: йому, мовляв, теж не подобається ця забудова.

Керівник місцевого осередку “Свободи” Олексій Несін закликав присутніх не втрачати надію і попри те, що будівництво триває, поширювати інформацію про це беззаконня серед сусідів, друзів, закликати їх до участі у протестних акціях.

Слід зауважити: вже стала нормою присутність чималої кількості співробітників міліції на всіх заходах, у яких беруть участь дарницькі свободівці. Так, під час акції 21 квітня за учасниками мітингу на Ревуцького та протестної акції в “Парку воїнів-інтернаціоналістів” пильно спостерігали по 10 “правоохоронців”. Схоже, проблеми, від яких дійсно залежить безпека мешканців району, місцеве міліційне керівництво турбують куди менше, ніж споглядання за мирною акцією громадян.

Більш детально про незаконне будівництво: http://dar-svoboda.org/?p=753.

Лічильник