грудня 5, 2011

Дарницька “Свобода” провела виставку “Народна Війна”

4

3-4 грудня 2011 року Дарницька “Свобода” проводила виставку “Народна Війна”. Захід відбувся в Дарницькому районі на території парку Таращанець. Виставка присвячена трагічній та героїчній сторінці в історії України – періоду державотворення часів УНР, Гетьманату, Директорії та повстанському рухові в Україні у період з 1917 по 1932 рік.

Відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися з архівними документами та фотографіями, які проливають світло на правдиву українську історію. На виставці були молоді історики свободівці, які відповідали на питання перехожих.

Виставка викликала значний інтерес серед мешканців Дарниці. Для багатьох виставка стала справжнім відкриттям. Багато перехожих розповідали про свої втрати під час голодомору, адже в Україні напевно немає жодної сім’ї, яка б не постраждала від репресій, організованих комуністичним режимом.

Ініціатор та організатор виставки – свободівець Володимир Бохняк, коментуючи захід, зазначив: “Виставка Народна Війна розкриває всю правду про знищення українців, яке почалось після більшовицького перевороту. Воно супроводжувалось знищенням української мови, культури, традицій, духовності. Нажаль цю правду сьогодні не почуєш ні в шкільних, ні в університетських курсах історії. Основна мета виставки показати, що українці давали запеклу відсіч окупанту, нищили окупаційну адміністрацію. Саме через це більшовики були змушені вдатися до терору голодом, який був на всіх етнічних українських землях. Пам’ятати про трагічні сторінки минулого потрібно для того, щоб не допустити їх в майбутньому”.

                                                                                                        Прес-служба ВО “Свобода”


Лічильник