травня 9, 2012

Дарницька “Свобода” змусила київську владу ремонтувати під’їзди

Завдяки втручанню Дарницької районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Києві було відремонтовано два під’їзди за адресою: Харківське шосе 67-а. Після того, як в Інтернеті з’явився лист Дарницької РДА з переліком відремонтованих під’їздів, кияни зацікавилися тим, які саме будинки “ощасливила” столична влада. Як з’ясувалося, чимало будинків уже нібито відремонтовано, хоча насправді за багатьма адресами, вказаними чиновниками як ті, де вже “освоєно кошти”, жодного ремонту ніхто й не бачив, не кажучи вже про випадки “окозамилювання”, коли в деяких під’їздах роботи виконано неякісно або лише на першому й кількох нижніх поверхах.

Свій будинок у цьому списку знайшов свободівець, мешканець Дарницького району Києва Олексій Несін. “Я був дуже здивований, побачивши у переліку “відремонтованих” будинків той, де сам живу, адже жодного ремонту там не було. При цьому кошти на ремонт у сумі 292 тис. 934 грн. (!) було списано. Я звернувся з відповідним листом до прокуратури. Відповідь не забарилася – “триває перевірка”. 7 березня відреагувала і Дарницька райадміністрація, надіславши письмове запевнення, що “невдовзі усе зроблять”. Одразу затим почався ремонт, причому робітники “ударно” працювали з 7.00 до 21.30. Менше ніж за тиждень ремонт було зроблено” – розповів дарницький свободівець.

Додамо, тема гучно розрекламованих чинною столичною владою “ремонтів” ледь не всіх одразу міських під’їздів неодноразово потрапляла у поле зору ЗМІ. Масштабні псевдоремонти, на які влада щедрою рукою кинула 120 млн. грн. (напередодні виборів у столиці, де на посаду міського голови, як відомо, балотуватиметься один “ну дуже вже міцний господарник”-”регіонал”), сміливо можна назвати аферою державного масштабу, адже мільйони, виділені з бюджету на ремонт під’їздів, безсоромно розкрадають.

Лічильник