січня 12, 2012

Дарницька “Свобода” допомогла обладнати кабінет фізики київської школи №316

прапори свободи

11 січня 2012 року Дарницька організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” подарувала київській школі №316 необхідне обладнання для кабінету фізики.

До керівництва Дарницької організації ВО “Свобода” звернулася вчителька фізики київської середньої школи № 316 Таміла Миколаївна та повідомила про потребу в обладнанні кабінету фізики. Вчителька зазначила: влада абсолютно не фінансує потреби шкільної освіти, тож, вона вимушена демонструвати закони фізики “на пальцях”, тому й звернулася до свободівців по допомогу.

За місяць дарницькі свободівці зібрали кошти для закупівлі приладів для фізичного кабінету. Було придбано 3 динамометри та 1 амперметр. Звичайно, це лише частина необхідного обладнання для школи, але це реальна допомога для школи та юних українців.

11 січня дарницькі свободівці завітали до школи та передали фізичні прилади. Вчителька фізики подякувала націоналістам за допомогу, побажала успіхів у боротьбі за соціальну та національну справедливість та запросила на відкритий урок з фізики.

Голова Дарницької організації ВО “Свобода” Руслан Андрійко зазначив: “Забезпеченість звичайних шкіл Києва обладнанням та спортивним реманентом сьогодні надзвичайно низька. Значна частина обладнання фізичних, хімічних кабінетів застаріла або взагалі відсутня. Влада економить на шкільній освіті, тим самим знижуючи якість майбутніх фахівців. Школи змушені самотужки шукати можливості для елементарного обладнання шкільних кабінетів, адже чиновники байдужі до потреб учнів і освітян. Сподіваємося, що наша допомога піде на користь школі та покращить умови навчання. По можливості надалі будемо допомагати школі”.

Директор школи Ольга Петрівна на вченій раді подякувала свободівцям за реальну допомогу школі.
Прес-служба ВО “Свобод

Лічильник