квітня 16, 2012

Дарницька РО ВО “Свобода стала на захист дитячого садочку

Знесенням дитячих майданчиків, вирубкою скверів та забудівлею буферної зони світової пам’ятки архітектури киян вже не здивувати. Але зведення 25-ти поверхової висотки просто над головами дітей – такого нахабства у чорному списку “досягнень” столичних забудовників ще не було!
Паркан, за яким почалось будівництво 25-ти поверхового будинку за адресою вул. Ревуцького 7в, впритул прилягає до огорожі дитячого садочку №138. Забудовник – холдинг Київміськбуд – очевидно не переймається тим, що підйомні крани висотою до 70 метрів будуть нависати просто над дітьми. І це при тому, що крани на українських будівництвах падають із жахаючою регулярністю.
Зараз іде закладання фундаменту – котлован риють відразу за дитсадівською огорожею. На цій самій ділянці проходить каналізаційний колектор, і якщо його проб’ють – стічні води підуть на територію дитсадка. І це все не згадуючи таких “дрібничок” як гуркіт працюючої техніки та будівельне сміття, з яким дітям та вихователям вже довелось змиритись. Найважче малюкам з особливими потребами – таких у цьому садочку чотири групи.
Нещодавно санітарна станція склала акт про порушення санітарних вимог, допущених при видачі дозволу на будівництво біля дитячого дошкільного закладу №138. Батьки дітей разом із мешканцями мікрорайону зібрали 400 підписів проти будівництва висотки, надіслали скаргу до прокуратури, а голова КМДА Олександр Попов у телеефірі пообіцяв зупинити зведення об’єкту. Незважаючи на все це, роботи тривають подвоєними темпами. А завідуючій садочком, яка виступила проти будівництва, через прокуратуру погрожують звільненням.
Щоб протидіяти захопленню території дитячого садочку та встановленню будівельної техніки у суботу свободівці разом з мешканцями Дарниці висадили дерева

 

Лічильник