квітня 15, 2012

Дарницька РО ВО “Свобода стала на захист дитячого садочку

дитячий садок 1

Знесенням дитячих майданчиків, вирубкою скверів та забудівлею буферної зони світової пам’ятки архітектури киян вже не здивувати. Але зведення 25-ти поверхової висотки просто над головами дітей – такого нахабства у чорному списку “досягнень” столичних забудовників ще не було!
Паркан, за яким почалось будівництво 25-ти поверхового будинку за адресою вул. Ревуцького 7в, впритул прилягає до огорожі дитячого садочку №138. Забудовник – холдинг Київміськбуд – очевидно не переймається тим, що підйомні крани висотою до 70 метрів будуть нависати просто над дітьми. І це при тому, що крани на українських будівництвах падають із жахаючою регулярністю.
Зараз іде закладання фундаменту – котлован риють відразу за дитсадівською огорожею. На цій самій ділянці проходить каналізаційний колектор, і якщо його проб’ють – стічні води підуть на територію дитсадка. І це все не згадуючи таких “дрібничок” як гуркіт працюючої техніки та будівельне сміття, з яким дітям та вихователям вже довелось змиритись. Найважче малюкам з особливими потребами – таких у цьому садочку чотири групи.
Нещодавно санітарна станція склала акт про порушення санітарних вимог, допущених при видачі дозволу на будівництво біля дитячого дошкільного закладу №138. Батьки дітей разом із мешканцями мікрорайону зібрали 400 підписів проти будівництва висотки, надіслали скаргу до прокуратури, а голова КМДА Олександр Попов у телеефірі пообіцяв зупинити зведення об’єкту. Незважаючи на все це, роботи тривають подвоєними темпами. А завідуючій садочком, яка виступила проти будівництва, через прокуратуру погрожують звільненням.
Щоб протидіяти захопленню території дитячого садочку та встановленню будівельної техніки у суботу свободівці разом з мешканцями Дарниці висадили дерева.

ВІДЕО ВИСАДКИ ДЕРЕВ


 

 

Лічильник