квітня 10, 2012

Відбулися щомісячні загальні збори Дарницької районної організації ВО “Свобода”

DSC_0364

5 квітня 2012 відбулись загальні збори Дарницької організації ВО Свобода.

На зборах був присутній Голова Київської міської організації Андрій Іллєнко.

В своїй доповіді він розповів про поточну політичну ситуацію, окреслив про завдання організації в наступних виборах мера Києва і у виборах у Верховну Раду України.

 

Лідер київських націоналістів наголосив: “На сьогодні “Свобода” – це єдина в Україні партія класичного типу, що має чітко визначену ідеологію і ставить за мету досягнення соціальної і національної справедливості. Більшість інших партій обслуговують інтереси кримінально-олігархічних кланів, не маючи під собою жодного ідеологічного підґрунтя. Тому ці партії непослідовні, там процвітає зрадництво і обман. Через це серед громадян є величезна зневіра в політиці і політиках. І саме завдяки корінній відмінності “Свободи” від інших партій, ідейності і послідовності, ми намагаємось зламати цю стіну несприйняття”.

 

Голова Дарницької районної організації  Пилип Іллєнко зробив звіт про діяльність організації за останній місяць, ознайомив про майбутні акції в квітні.

Відповідальний за організацію виборів Олексій Кисельов розповів про ситуацію з організацією виборчих комісій, спостерігачів на вибори до Верховної Ради і міської ради.

 

Після зборів відбулось обговорення, перед новими членами поставлено конкретні завдання, проведено збори активу організації.

Лічильник