червня 8, 2012

Відбулися загальні збори Дарницької районної організації ВО «Свобода»

DSC_0367

7 червня 2012 року відбулися відкриті загальні збори Дарницької районної організації Всеукраїнського об`єднання «Свобода». Члени партії підбили підсумки роботи за минулий місяць, а запрошені на збори прихильники «Свободи» із перших уст почули, чим живе районна організація. Також ішлося про найближчі плани роботи на майбутнє.

Голова районної організації націоналістів Пилип Іллєнко доповів присутнім про акції, що відбулися за останній час, у яких Дарницька «Свобода» виступала в ролі організатора або брала активну участь. Серед найбільш важливих – участь у протестних заходах біля Верховної Ради, де свободівці протестували проти антиукраїнського «мовного» законопроекту авторства «регіоналів» Каліснічєнка й Ківалова; участь в акції з недопущення гей-параду в Києві; активна боротьба із незаконними забудовами в районі (зокрема, пікетування КМДА з вимогою припинити знищення дитсадка на Ревуцького 7-б) та багато інших.

Слід відзначити чималу кількість нових прихильників націоналістичної політсили, які прийшли на загальні збори дарницького осередку: на останніх зборах районної організації кількість прихильників «Свободи» майже дорівнювала кількості членів партії. З погляду на наближення надважливої події – осінніх виборів до Верховної Ради, на яких «Свобода» планує впевнено здолати не лише прохідний бар`єр, а й опір влади та захистити результати волевиявлення українців, зростання популярності націоналістів у столиці – безумовний позитив.

Лічильник