травня 16, 2012

Андрій Мохник зустрівся з дарничанами

Изображение2 272

 

15 травня 2012 року відбулася зустріч мешканців Дарниці з заступником голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Андрієм Мохником. Захід відбувся на території району Позняки.

Також під час акції мешканці Позняків мали змогу поспілкуватися із членом Політради Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Ігорем Мірошниченком, головою Дарницької районної організації Пилипом Іллєнком та свободівцем Тарасом Годованцем.

Під час свого виступу Андрій Мохник розповів про діяльність Всеукраїнського об’єднання “Свобода” в Україні та Києві зокрема. Він розповів про ефективну діяльність свободівців, які працюють в органах місцевого самоврядування. Найкращий тому приклад робота міського голови Тернополя свободівця Сергія Надала. Андрій Мохник зазначив, що позитивні зрушення під керівництвом свободівців відчуває Тернопільщина, Львівщина та Прикарпаття, де більшість у обласних радах була сформована націоналістами. Також заступник голови ВО “Свобода” з політичних питань розповів про стратегію дій партії на найближчих виборах до Верховної Ради і та міських рад.

Послухати націоналістів, зокрема заступника Олега Тягнибока, зібралось багато місцевих мешканців. Дехто з тих, хто йшов повз, зупинялись і лишались до закінчення зустрічі. По завершенню відбулась жвава дискусія, адже багато людей захотіли висловити свою думку й поставити запитання свободівцям.

Лічильник