травня 18, 2012

Аверкій Гончаренко

Аверкій_Гончаренко

Геть Лєніна з Києва!

Дотепер одна з вулиць у Бортничах носить ім’я кривавого більшовицького вождя Ульянова-Лєніна – ідеолога і натхненника лютого терору, під час якого загинули мільйони українців. Лєнін потопив у крові Українську Народну Республіку, організував страхітливий голодомор 1921–1923 років, ініціював нечуване пограбування українських селян. Не має в незалежній Україні бути вулиць, названих іменами терористів і катів української нації.

Натомість, в Україні є справжні герої. Одним із них є Аверкій Гончаренко – командувач українськими військами у бою під Крутами. Під проводом Гончаренка молоді патріоти 29 січня 1918 року, захищаючи Українську Народну Республіку, станули у бій з переважаючими у багато разів бандами Муравйова і завдали їм значних втрат. Так було зірвано план швидкого захоплення Києва більшовиками.

Перейменування вулиці Лєніна на честь Аверкія Гончаренка – захисника Києва – буде ще одним кроком до відновлення історичної справедливості.

Знищуючи символи окупації та шануючи борців за визволення України, за національну та соціальну справедливість, ми закладаємо фундамент відродження нашої держави, процвітання українців на своїй, Богом даній землі!   

Лічильник